Pardavėjams


Oston Real Estate agentūros darbuotojas yra Jūsų vertintojas, marketingo agentas, pardavimų agentas, nekilnojamojo turto advokatas ir derybininkas. Siekdami pasiekti aukščiausią įmanomą kainą per trupiausią laiko tarpą, mes:

• Panaudosime visus jau įvykusių sandorių duomenis, pateiksime esamos rinkos analizę bei būsimos nekilnojamojo turto rinkos prognozes siekdami sukurti optimaliausią pardavimo strategiją Jūsų objektui.

• Užtikrinsime, kad Jūsų nekilnojamasis turtas pirkėjams yra pristatomas teisingai. Tyrimai rodo, kad profesionalios nekilnojamojo turto fotografijos padeda pritraukti 138% daugiau potencialių pirkėjų, leidžia objektą parduoti 7% greičiau ir net 3% brangiau.

• Garantuosime maksimalų Jūsų nekilnojamojo turto matomumą rinkoje - investuosime į efektyviausius reklamos kanalus bei dirbsime kartu su visomis nekilnojamojo turto agentūromis Vilniuje.

• Eliminuosime emocinius barjerus - pardavėjo emocinis prisirišimas prie į savo nekilnojamąjį turtą investuotų laiko ir piniginių resursų yra natūralus ir neišvengiamas reiškinys, tačiau tai gali lemti interesų konfliktą tarp pardavėjo ir pirkėjo.

• Derybos yra kompleksiškas procesas, susidedantis iš daugybės veiksnių, ne tik parduodamo objekto kainos. Tinkamas pasiruošimas deryboms, remiantis faktais ir duomenimis bei profesinė patirtis mums leidžia užtikrinti geresnius, nei vidutiniai, rezultatus.Pirkėjams


Oston Real Estate konsultantai užtikrins, kad nekilnojamojo turto įsigyjimo procesas, dirbant su mumis bus išskirtinė ir, svarbiausia, laiką taupanti bei pelninga patirtis.

Mes suteiksime informaciją apie paskutines rinkos tendencijas bei naujai rinkoje atsiradusius, reklamuojamus ir nereklamuojamus, objektus. Analizuojame dominančio nekilnojamojo turto perspektyvas ateityje bei užtikriname, kad objektą įsigysite rinkos arba mažesne kaina.

Naudojames plačiu nekilnojamojo turto specialistų tinklu, įskaitant vertintojus, teisininkus, paskolų vadybininkus, dizainerius ir kitų profesijų asmenis tam, kad sandorio eiga būtų profesionaliai sutvarkyta.Vystytojams


Oston Real Estate komanda, pasitelkiant rinkos analizių duomenis bei patirtį, įvertins potencialų Jūsų projekto patrauklumą klientams ir atsiperkamumą. Taip pat mes:

• Dirbsime su Jūsų dizainerių ir architektų komanda siekiant sukurti produktą, patrauklų tiksliniam rinkos segmentui.

• Sukursime rinkodaros, reklamos ir marketingo kampanijas, siekdami strategiškai pozicionuoti projektą ir didinti jo išskirtinumą rinkoje bei nekilnojamojo turto agentūrų tinkle.

• Suteiksime kvalifikuotų projekto pardavimo ir administravimo specialistų komandą.

• Veiksime abipusės naudos verslo modelio principu, kurio pagrindinis tikslas yra pastovus pardavimo duomenų sekimas ir analizė, ko pasekoje galima priimti efektyvius sprendimus projekto pardavimo eigoje.NT Vertinimas


Pardavėjai pradeda suprasti turto vertinimo svarbą pardavimo proceso pradžioje. Vertindami parduodamą objektą, mes:

• Nešališkai atsižvelgiame į faktinę objekto būklę ir kaip ji daro įtaką kainai esamomis rinkos sąlygomis.

• Analizuojame įvykusių panašaus nekilnojamojo turto sandorių duomenis.

V• ertiname esamą rinkos situaciją.

• Renkame informaciją apie panašaus, esamu metu parduodamo, nekilnojamojo turto pardavimo proceso eigą.

Susisiekite su mumis telefonu 00370 614 96877

arba el. paštu info@oston.lt